Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka nad szafki w kuchni awokado

TenStickers. Naklejka nad szafki w kuchni awokado. Naklejki do kuchni nad szafki to świetny pomysł na ciekawe dekoracje. Sprawdź nasze naklejki awokado na kafelki i ścianę. Ponad 50 dostępnych kolorów!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejki awokado na ścianę do kuchni. Poszukujesz niepowtarzalnych dekoracji do nowoczesnej kuchni? Chcesz nadać wnętrzu kuchni oryginalnego wyglądu? Sprawdź nasze rewelacyjne naklejki do kuchni nad szafki, które możesz zastosować gdzie tylko chcesz i na każdej płaskiej powierzchni. Nasze oryginalne naklejki awokado to niezwykły pomysł na ozdoby ścienne do kuchni owoce. Ta okleina samoprzylepna na ścianę do kuchni to naklejka przedstawiająca szczęśliwe awokado z różnymi wyrazami twarzy. Możesz zastosować tę naklejkę również jako naklejki do restauracji owoce. Nasze naklejki kuchenne owoce na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach. Produkujemy nasze naklejki owoce z winylu, co gwarantuje ich łatwą aplikację. Nie pozostawiają też śladów kleju po ich odklejeniu.

Informacja o Naklejka nad szafki w kuchni awokado

Numer referencyjny: A15773

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!