Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę tablica kredowa notatnik

TenStickers. Naklejka na ścianę tablica kredowa notatnik. Idealna naklejka na ścianę dla dzieci. Tablica kredowa w formie notatnika, na której możesz pisać! Niezwykle przydatna do domu!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Idealna naklejka na ścianę dla dzieci. Tablica kredowa w formie kartki z notatnika, po której możesz pisać i rysować! Dzięki takiej naklejce umieszczonej w Twoim domu możesz mieć zawsze swoją listę rzeczy do zrobienia czy listę zakupów pod ręką. Taka tablica do pisania będzie też świetnym dodatkiem do biura ponieważ z łatwością będziesz mógł zapisać listę zadań dla poszczególnych osób czy najnowsze pomysły na nowe projekty.

Zapewniamy łatwą aplikację i brak bąbelków powietrza oraz brak śladów kleju po zdjęciu naklejki ze ściany. Dodatkowo proponujemy naklejki spersonalizowane, które mogą zostać dopasowane do Twoich wymogów. Mogą być to naklejki zaprojektowane przez Klientów lub nasze projekty zmienione wg. potrzeb indywidualnego Klienta. 

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!