Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na laptopa Chmury na niebie

TenStickers. Naklejka na laptopa Chmury na niebie. Naklejka z skrawek nieba na panel dotykowy w Twoim laptopie. naklejka na touchpad przedstawiające chmury sprawdzi się również doskonale jako prezent.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Naklejka skrawek nieba na panel dotykowy w laptopie. Niebieskie naklejki na laptopa sprawdzą się świetnie na srebrnych i białych urządzeniach, ale nie tylko. Naklejki na touchpad w laptopie sprawdzą się świetnie jako dekoracje twojego laptopa, ale także jest to świetny pomysł na prezent na niebieskie naklejki na trackpad. Jeśli chcesz oryginalnie ozdobić swój laptop wypróbuj nasze rewelacyjne naklejki na touchpad przedstawiające chmury na błękitnym niebie i przebijające się promienie słońca. Ta niezwykła naklejka na laptopa chmury jest wykonana z wytrzymałego winylu który jest łatwy w aplikacji i również łatwy w usunięciu bez pozostających śladów kleju. Naklejki krajobrazy na laptopa są dostępne w wielu różnych rozmiarach.


Informacja o Naklejka na laptopa Chmury na niebie

Numer referencyjny: A15803

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!