Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na schody kolorowa tekstura

TenStickers. Naklejka na schody kolorowa tekstura. Kolorowy wzór w formie naklejki na schody. Zobacz barwne naklejki na schody w formie tekstury w kolorach tęczy. Ponad 50 dostępnych kolorów!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Naklejka na schody z kolorowym wzorem w formie miksu kolorów. Chcesz oryginalnie ozdobić schody lub dowolne pomieszczenie w domu? Wypróbuj nasze kolorowe naklejki na schody. Winylowa okleina na schody przedstawia kolorową teksturę na pionową część schodków. Nalepki na schody to niezwykle oryginalny pomysł na kolorowe dekoracje ścienne do przedpokoju. Naklejka na schody przedstawiająca kolorowe plamy braw nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Możesz również wykorzystać tę nalepkę jako naklejki na inne płaskie powierzchnie w domu i na zewnątrz. Nasze kolorowe nalepki na schody są dostępne w wielu różnych wzorach i w dowolnych rozmiarach. Są proste w naklejeniu oraz nie pozostawiają śladów po odklejeniu.

Informacja o Naklejka na schody kolorowa tekstura

Numer referencyjny: A15662

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!