Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na laptopa Różowy marmur

TenStickers. Naklejka na laptopa Różowy marmur. Naklejka różowa tekstura touchpad w formie imitującej marmur. Oryginalne naklejki na laptopa, rewelacyjne również jako prezent.
TenStickers. Naklejka na laptopa Różowy marmur. Naklejka różowa tekstura touchpad w formie imitującej marmur. Oryginalne naklejki na laptopa, rewelacyjne również jako prezent.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 3 cm x 3 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Naklejka na touchpad różowy marmur. Jeśli poszukujesz inspiracji do dekoracji twojego urządzenia, sprawdź katalog naszych naklejek na laptopa i ozdób swoje urządzenie w dowolny, wybrany przez ciebie sposób. Naklejka na touchpad przedstawia teksturę w formie różowego marmuru, która doskonale skomponuje się z każdym kolorem laptopa. Naklejka różowa tekstura na panel dotykowy w laptopie wykonana jest z wysokiej jakości winylu, który nie powoduje pęcherzyków powietrza podczas aplikacji oraz nie pozostawia ewentualnych śladów kleju po usunięciu naklejki. Naklejka na trackpad marmur w kolorze różowym jest dostępna w wielu różnych rozmiarach. Jeśli chcesz zmienić kolor naklejki lub jej wzór napisz do nas maila na info@tenstickers.pl.


Informacja o Naklejka na laptopa Różowy marmur

Numer referencyjny: A15793

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!