Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę Witaj w różnych językach

TenStickers. Naklejka na ścianę Witaj w różnych językach. Naklejka na ścianę w kształcie koła wypełnionego napisami witaj w różnych językach obcych. Stwórz wspaniałą atmosferę w Twoim domu.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Dekoracyjna naklejka na ścianę ze słowem Witaj w wielu, różnych językach. Taka naklejka będzie wspaniałą ozdobą, która zachwyci wszystkie osoby odwiedzające Twój dom, a dodatkowo przywita wszystkich w oryginalny sposób. Stwórz nietypową aranżację i wprowadź gościnną atmosferę do swojego domu.  

Naklejka idealnie sprawdzi się w przedpokoju czy salonie w domu, ale może być też świetnym pomysłem na oznaczenie frontalnych drzwi i szyb Twojego biznesu! Zaproś wszystkich do siebie!

Nasze naklejki na ścianę są bardzo łatwe w aplikacji na każdą gładką powierzchnię, nie mają bąbelków powietrza i nie zostawiają śladów kleju. Nasze naklejki są dostępne w różnych rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych. Oferujemy również naklejki spersonalizowane, które możemy dostosować do potrzeb indywidualnego klienta.

Informacja o Naklejka na ścianę Witaj w różnych językach

Numer referencyjny: A1664

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka na ścianę Witaj w różnych językach

Ocena ogólna: 10 / 10

el 02/02/2017 o 09:03 h

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!