Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę Wycinanka Łowicka Koguty

TenStickers. Naklejka na ścianę Wycinanka Łowicka Koguty. Piękna naklejka na ścianę i inne gładkie powierzchnie przedstawiająca tradycyjną wycinankę łowicką z kogutami w jednym kolorze.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Imponująca naklejka na ścianę przedstawiająca tradycyjną wycinankę łowicką z kogutami w jednym kolorze. Naklejka idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, a także na meblach czy samochodzie. Ornament zrobi wrażenie na każdym domowniku i gościu. Może być także świetnym pomysłem na ozdobienie biura. 

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarachi prawie 50 kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na zamówienie indywidualne , które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!