Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę Wycinanka Łowicka Kwiaty

TenStickers. Naklejka na ścianę Wycinanka Łowicka Kwiaty. Piękna naklejka na ścianę zainspirowana łowicką wycinanką. Tradycyjny ludowy wzór wspaniale ozdobi każdą powierzchnię i wprowadzi niepowtarzalną atmosferę.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Piękna naklejka na ścianę zainspirowana łowicką wycinanką. Tradycyjny ludowy wzór wspaniale ozdobi każdą powierzchnię i wprowadzi niepowtarzalną atmosferę. Naklejka idealnie sprawdzi się w każdym wybranym pomieszczeniu, a także na meblach czy samochodzie. Dekoracyjna naklejka ścienna będzie wyglądać imponująco w każdym domu, może być także fantastyczną alternatywą na dekorację do biura lub pomysłowym pomysłem na oryginalny prezent.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak uciążliwych śladów kleju oraz nieestetycznych bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

Informacja o Naklejka na ścianę Wycinanka Łowicka Kwiaty

Numer referencyjny: A8974

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!