Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę Wycinanka Łowicka z Kogutami

TenStickers. Naklejka na ścianę Wycinanka Łowicka z Kogutami. Wspaniała naklejka na ścianę przedstawiająca wycinankę łowicką z kogutami w jednym kolorze. Idealna dekoracja do salonu, kuchni czy sypialni.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Przepiękna naklejka na ścianę przedstawiająca tradycyjną wycinankę łowicką w jednym kolorze. Naklejka idealnie sprawdzi się w każdym wybranym pomieszczeniu, a także na meblach czy samochodzie. Ozdobna naklejka będzie wyglądać imponująco w każdym domu, może być także fantastyczną alternatywą na dekorację do biura. 

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarachi prawie 50 kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak uciążliwych śladów kleju oraz nieestetycznych bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!