Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka na ścianę zawijane Love

TenStickers. Naklejka na ścianę zawijane Love. Romantyczna naklejka na ścianę przedstawiająca napis Love. Wspaniała ozdoba do sypialni.

Romantyczna naklejka na ścianę przedstawiająca pozawijany napis Love oznaczający miłość. Jeżeli chcesz odmienić wystrój sypialni i wprowadzić do niej odrobinę romantyzmu. Taka naklejka sprawi, że Twoja sypialnia nabierze nowego charakteru już w kilka minut. 

Nasze naklejki na ścianę są wykonane z wysokiej jakości winylu co sprawia, że są bardzo trwałe, a kolory żywe przez długi czas. Zaletą naszych naklejek jest możliwość wybrania odpowiedniego rozmiaru oraz dobrania koloru, który będzie idealnie pasował do Twojego wnętrza. Dodatkowo, gwarantujemy bardzo łatwą aplikację naklejki na każdą, gładką powierzchnię podczas której nie powstają żadne ślady kleju czy bąbelki powietrza. 

TenStickers. Naklejka na ścianę zawijane Love. Romantyczna naklejka na ścianę przedstawiająca napis Love. Wspaniała ozdoba do sypialni.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!