Opinie 9.9
Login
Naklejki na zamówienie
Naklejki wg. tematu
Naklejki wg. lokalizacji
0

Naklejka na ścianę zawsze wiosna

Naklejka na ścianę zawsze wiosna
Zniżka 10%

Urocza naklejka na ścianę przedstawiająca wesołe stokrotki w doniczce z napisem  Spring. Projekt naklejki  wniesie do Twojego domu powiew wiosny przez okrągły rok.

Szukasz ciekawego pomysłu na ozdobienie swoich ścian? Wysokiej jakości naklejka to idealny wybór, by w kilka prostych chwil odmienić wnętrza domu. Kolorowa naklejka idealnie sprawdzi się w każdym wybranym przez Ciebie pomieszczeniu, bez względu na to, czy chcesz ożywić wygląd sypialni czy przedpokoju.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.Dekoracje ścienne są łatwe w aplikacji i również z łatwością można ją usunąć.

WISHLIST

Wybierz wymiar (szerokość x wysokość)

Środki niestandardowe

5.00

Naklejki na zamówienie

Inne naklejki które mogą Cię zainteresować

Informacja o Naklejka na ścianę zawsze wiosna

Numer referencyjny: A2456

Styl naklejki:
Naklejki Wzory

Format:
Poziomy

Dla kogo:
Młodzież
Dorośli

Ilość osób:
Bez osób