Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka ścienna zegar Czas na kawę

TenStickers. Naklejka ścienna zegar Czas na kawę. Poszukujesz ciekawej naklejki na ścianę w formie zegara ściennego? Sprawdź naklejki z zegarem i napisem "Coffee time". Wyprzedaż się kończy!

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Zastanawiasz się nad oryginalną dekoracją salonu lub jadalni? Poszukujesz nieszablonowych dekoracji ściennych do salonu? Sprawdź nasze naklejki ścienne zegar ścienny. Powyższa naklejka na ścianę to tradycyjny zegar ze wskazówkami i napisem "Coffee time", co oznacza "Czas na kawę". Zegar przedstawia napis i filiżanki kawy. Zegary naklejki na ścianę to wyjątkowy pomysł na ozdoby ścienne jako naklejki na ścianę do kuchni. W zestawie z naklejką znajduje się mechanizm zegara ze wskazówkami. Nasze naklejki na ścianę zegar są produkowane z wytrzymałego materiału, jakim jest wysokiej jakości winyl. Naklejki są bardzo łatwe w aplikacji, a po ewentualnym usunięciu, nie pozostawiają śladów kleju. Nasze stickery na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.

Informacja o Naklejka ścienna zegar Czas na kawę

Numer referencyjny: A14689

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!