Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na szybę Marketing

TenStickers. Naklejka na szybę Marketing. Naklejka przeznaczona do aplikacji na szybę przedstawiająca angielskie słowa inspirowane internetem i pracą.
TenStickers. Naklejka na szybę Marketing. Naklejka przeznaczona do aplikacji na szybę przedstawiająca angielskie słowa inspirowane internetem i pracą.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Wspaniała naklejka na ścianę przedstawiająca różne słowa powiązane z marketingiem. Jeżeli poszukujesz ozdoby do biura, która będzie codziennie motywować Ciebie i Twój zespół, a może zainspiruje Cię do czegoś nowego! Znajdziesz tu takie wyrazy jak: social media, company, design, links i wiele innych. Taką naklejką możesz umieścić na wszystkich, gładkich powierzchniach takie jak: ściany, meble czy też szyby. 

Jeżeli chcesz umieścić naszą naklejkę na szybie od zewnętrznej strony, zamów orientację odwróconą.  

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i w ponad 40 różnych kolorach. Gwarantujemy bardzo łatwą aplikację naszych naklejek na wszystkie, gładkie powierzchnie. Podczas naklejania nie powstają ślady kleju, ani nie powstają żadne pęcherzyki powietrza. 

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!