Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie

Naklejka na szybę Polub nas na FB

Spersonalizowane
TenStickers. Naklejka na szybę Polub nas na FB. Naklejka na szybę lub ścianę z napisem Polub Nas na FB, idealna dla wszystkich firm, które chcą zaistnieć w internecie.

Fantastyczna naklejka na szybę, która idealnie nada się do przyklejenia na szybę wszystkich firm. Zaistniej w świecie portali społecznościowych i podbij świat internetu z naszą naklejką! Poinformuj swoich klientów, że mogą sprawdzać wszystkie najnowsze informacje o Twojej firmie na swoim Facebook'u! Dzięki dzisiejszej technologii oraz platformie Facebook możesz być bliżej swoich klientów niż kiedykolwiek wcześniej! 

Jeżeli chcesz zamówić tą naklejkę, wybierz rozmiar i kolor, który Tobie odpowiadają, a podczas wpisywania danych do wysyłki, w polu "Uwagi dotyczące zamówienia" wpisz nazwę swojej firmy, żebyśmy mogli umieścić ją na naklejce. 

Nasze naklejki na szyby można przykleić od wewnętrznej lub zewnętrznej strony szyby. Jeżeli chcesz naszą naklejkę przykleić od wewnątrz swojego lokalu , zamów orientację odwróconą! 

TenStickers. Naklejka na szybę Polub nas na FB. Naklejka na szybę lub ścianę z napisem Polub Nas na FB, idealna dla wszystkich firm, które chcą zaistnieć w internecie.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Spersonalizuj

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka na szybę Polub nas na FB

Ocena ogólna: 10 / 10

el 13/04/2018 o 23:55 h

Dobra jakość polecam

el 22/06/2017 o 18:39 h

Profesjonalnie, bardzo polecam

el 16/09/2016 o 10:30 h

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!