Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Fototapeta z Twoim zdjęciem

Załącz Swój projekt
TenStickers. Fototapeta z Twoim zdjęciem. Spersonalizowane naklejki na telefon Huawei i na smartfony innych producentów. Spraw sobie lub komuś naklejki na tył telefonu z Twoim zdjęciem!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Spersonalizuj
Spersonalizowane naklejki na telefon Huawei z Twoim zdjęciem lub grafiką to oryginalny pomysł na spersonalizowanie urządzenia, które towarzyszy Ci każdego dnia i w wielu sytuacjach. Spraw sobie lub bliskiej Ci osobie niespodziankę i sprezentuj jej naklejkę ze zdjęciem na telefon. Sprawdź nasze ciekawe motywy na telefon Huawei, które nadają się także na smartfony innych marek. Skórki na telefon Huawei są wykonane z wysokiej jakości materiałów, więc są łatwe w aplikacji oraz nie pozostawiają śladów kleju po ich usunięciu. Zobacz nasze oryginalne naklejki na telefony i wybierz coś dla siebie. Ta oryginalna ozdoba na telefon Huawei sprawdzi się świetnie na każdym telefonie. Naklejka na tył telefonu Huawei przedstawia będzie przedstawiać grafikę lub zdjęcie, które nam prześlesz. Odmień smartfon stosując nasze ciekawe stickery na telefon Huawei. Są dostępne w wielu rozmiarach.

Informacja o Fototapeta z Twoim zdjęciem

Numer referencyjny: A15353

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!