Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na Iphone zestaw owoców

TenStickers. Naklejka na Iphone zestaw owoców. Oryginalne naklejki na Iphone i na smartfony innych producentów. Spraw sobie lub komuś naklejki na tył telefonu z różnymi owocami. 

 
TenStickers. Naklejka na Iphone zestaw owoców. Oryginalne naklejki na Iphone i na smartfony innych producentów. Spraw sobie lub komuś naklejki na tył telefonu z różnymi owocami. 

 

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Owocowe naklejki na telefon Iphone z kolorowymi owocami to oryginalny pomysł na spersonalizowanie urządzenia, które towarzyszy Ci każdego dnia i w wielu sytuacjach. Spraw sobie lub bliskiej Ci osobie niespodziankę i sprezentuj jej naklejkę owoce na telefon. Sprawdź nasze ciekawe motywy na telefon, które nadają się także na smartfony innych marek. Skórki na telefon Iphone są wykonane z wysokiej jakości materiałów, więc są łatwe w aplikacji oraz nie pozostawiają śladów kleju po ich usunięciu z powierzchni telefonu. Zobacz nasze oryginalne naklejki na telefony i wybierz coś dla siebie. Ta kolorowa naklejka Iphone sprawdzi się świetnie na telefonie Twojej córki. Naklejka na tył telefonu Iphone przedstawia zestaw kolorowych owoców. Odmień smartfon stosując nasze ciekawe stickery na telefon. Są dostępne w wielu rozmiarach.

Informacja o Naklejka na Iphone zestaw owoców

Numer referencyjny: A15406

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!