Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na ścianę urban Moc naklejek

TenStickers. Naklejka na ścianę urban Moc naklejek. Niezwykłe naklejki na telefon Samsung na smartfony innych producentów. Zaskocz znajomych kolorowymi ozdobami na tył telefonu. Naklejka stickerbomb!
 

Naklejki na telefon Samsung to oryginalny pomysł na spersonalizowanie urządzenia, które towarzyszy Ci każdego dnia i w wielu sytuacjach. Sprawdź nasze ciekawe motywy na telefon Samsung , które nadają się także na smartfony innych marek. Skórki na telefon Samsung są wykonane z wysokie jakości winylu, więc są łatwe w aplikacji oraz nie pozostawiają śladów kleju po ich ewentualnym usunięciu z telefonu. Zobacz nasze oryginalne naklejki do telefonu Samsung i wybierz coś dla siebie. Ta kolorowa ozdoba na telefon Samsung sprawdzi się świetnie na telefonie nastolatków. Naklejka na tył telefonu Samsung przedstawia kolorową teksturę w postaci nagromadzonych naklejek różnego rodzaju. Odmień swój smartfon stosując nasze kolorowe stickery na telefon Samsung. Są dostępne w wielu rozmiarach.

TenStickers. Naklejka na ścianę urban Moc naklejek. Niezwykłe naklejki na telefon Samsung na smartfony innych producentów. Zaskocz znajomych kolorowymi ozdobami na tył telefonu. Naklejka stickerbomb!
 

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka na ścianę urban Moc naklejek

Numer referencyjny: A15318

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka na ścianę urban Moc naklejek

Ocena ogólna: 10 / 10

el 21/03/2020 o 10:27 h

Baaaaaardzo szeroki wybór, dobra jakość produktu, szybki i łatwy kontakt. Polecam

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!