Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę muzyka You rock

TenStickers. Naklejka na ścianę muzyka You rock. Nieszablonowe naklejki na telefon Samsung i na smartfony innych producentów. Zaskocz znajomych oryginalnymi ozdobami na tył telefonu. Napis You rock!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejki na telefon Samsung to niezwykły pomysł na spersonalizowanie urządzenia, które towarzyszy Ci każdego dnia i w wielu sytuacjach. Sprawdź nasze różne motywy na telefon Samsung , które nadają się także na smartfony innych producentów. Skórki na telefon Samsung są wykonane z najwyższej jakości winylu, są łatwe w aplikacji oraz nie pozostawiają śladów kleju po ich ewentualnym usunięciu z telefonu. Zobacz nasze oryginalne naklejki muzyczne na telefon i wybierz coś dla siebie. Ta kolorowa ozdoba na telefon Samsung sprawdzi się świetnie na telefonie nastolatków. Naklejka na tył telefonu Samsung przedstawia kolorowy napis "You rock!". Odmień swój smartfon stosując nasze ciekawe stickery na telefon Samsung. Są dostępne w wielu rozmiarach.

Informacja o Naklejka na ścianę muzyka You rock

Numer referencyjny: A15322

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!