Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na Iphone Skóra krokodyla

TenStickers. Naklejka na Iphone Skóra krokodyla. Krokodyle naklejki na telefon Iphone i na smartfony innych producentów. Zaskocz znajomych ozdobami na tył telefonu w postaci skóry krokodyla.

 

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Krokodyle naklejki na Iphone to niezwykły pomysł na spersonalizowanie urządzenia, które towarzyszy Ci każdego dnia i w wielu codziennych sytuacjach. Sprawdź nasze dzikie motywy na Iphone, które nadają się także na smartfony innych producentów. Skórki na telefon skóra krokodyla są wykonane z najwyższej jakości winylu, są łatwe w aplikacji oraz nie pozostawiają śladów kleju po ich ewentualnym usunięciu z telefonu. Zobacz nasze oryginalne naklejki krokodyl na telefon i wybierz coś dla siebie. Ta kolorowa ozdoba na Iphone sprawdzi się świetnie na telefonie nastolatków. Naklejka na tył telefonu przedstawia teksturę w postaci skóry krokodyla. Odmień swój smartfon stosując nasze naklejki dzikie zwierzęta na telefon. Są dostępne w wielu rozmiarach.

Informacja o Naklejka na Iphone Skóra krokodyla

Numer referencyjny: A15545

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!