Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na włącznik Centrozaur

TenStickers. Naklejka na włącznik Centrozaur. Naklejka na włącznik światła z dinozaurem, to idealna sposób na urozmaicenie dekoracji pokoju dla dziecka.
TenStickers. Naklejka na włącznik Centrozaur. Naklejka na włącznik światła z dinozaurem, to idealna sposób na urozmaicenie dekoracji pokoju dla dziecka.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejka na włącznik światła przedstawiająca dinozaura to fantastyczny pomysł na ozdobienie włączników i gniazdek w pokoju dziecięcym. Dekoracja z pewnością sprawi maluchom wiele radości, a uroczy dinozaur będzie im towarzyszyć każdego dnia.

Naklejka na ścianę dla dzieci to świetny pomysł także na wyjątkowy, oryginalny prezent dla najmłodszych.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i prawie 50 kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak uciążliwych śladów kleju oraz nieestetycznych bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na info@tenstickers.pl.

Informacja o Naklejka na włącznik Centrozaur

Numer referencyjny: A8982

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!