Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na włącznik Filiżanka Kawy

TenStickers. Naklejka na włącznik Filiżanka Kawy. Naklejka na włącznik światła, która w kilka prostych chwil odmieni Twoje wnętrza w subtelny sposób. Wyprzedaż się kończy, zamów taniej teraz!

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejka na włącznik światła przedstawiająca filiżankę świeżo zaparzonej, aromatycznej kawy, to idealny pomysł na ciekawe ozdobienie kuchni. Naklejka w kilka prostych chwil pozwoli Ci w subtelny sposób dopełnić dekoracji wnętrz. W szczególności spodoba się miłośnikiem ożywczego napoju, którzy nie wyobrażają sobie poranka bez małej czarnej.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i prawie 50 kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak uciążliwych śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

Informacja o Naklejka na włącznik Filiżanka Kawy

Numer referencyjny: A8979

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!