Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na włącznik Krokodyl

TenStickers. Naklejka na włącznik Krokodyl. Naklejka na włącznik światła przedstawiająca zabawnego krokodyla to ciekawa propozycja na udekorowanie dziecięcego pokoju.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Ciekawa naklejka na ścianę dla dzieci ilustrująca zabawnego krokodyla w ruchu. Uroczy krokodyl to wyjątkowa propozycja na ozdobienie włącznika światła lub kontaktu w ścianie. Unikalna propozycja z pewnością sprawi Twojemu dziecku wiele radości każdego dnia, a krokodylek będzie mu towarzyszył podczas zabaw i zasypiania.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i prawie 50 kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak uciążliwych śladów kleju oraz nieestetycznych bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na info@tenstickers.pl.

Informacja o Naklejka na włącznik Krokodyl

Numer referencyjny: A8984

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!