Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na bagaż Kocham podróżować I love ...

Spersonalizowane
TenStickers. Naklejka na bagaż Kocham podróżować I love .... Odlotowe spersonalizowane naklejki na walizki jako naklejki przedstawiające napis "I love Barcelona" i inne różne miasta!
TenStickers. Naklejka na bagaż Kocham podróżować I love .... Odlotowe spersonalizowane naklejki na walizki jako naklejki przedstawiające napis "I love Barcelona" i inne różne miasta!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Spersonalizuj
Spersonalizowana naklejka na walizkę z Twoim tekstem. Podaj nam miejsce, które kochasz, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowane naklejki na zamówienie. Zastanawiasz się jak ozdobić walizkę lub jak oznaczyć bagaż do samolotu? Sprawdź nasze odlotowe naklejki na walizkę! Jeśli nie wiesz, gdzie kupić naklejki na walizkę to nasz sklep, czyli TenStickers, jest idealnym miejscem na zakup wszelkiego rodzaju naklejek. Jeśli kochasz podróże to naklejki na walizki z pewnością jest to coś co Ci się spodoba i sprawi, że Twoja walizka stanie się jedyna w swoim rodzaju i łatwo wyróżniająca się pośród innych walizek, np. na lotnisku. Jeśli wciąż zastanawiasz się jak oznaczyć walizkę do samolotu - spójrz wyżej i zobacz naklejki napisy na walizkę - "e;I love "e;. Nasze oryginalne naklejki na bagaż są wykonane z trwałego winylu i nadają się na każdą płaską powierzchnię.

Informacja o Naklejka na bagaż Kocham podróżować I love ...

Numer referencyjny: A15484

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!