Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka na kafelki Kolorowe ornamenty na płytki

TenStickers. Naklejka na kafelki Kolorowe ornamenty na płytki. Naklejki na kafelki w ornamentowym i geometrycznym stylu w wielu różnych kolorach oraz w rozmiarze wybranym przez ciebie.

Naklejka kolorowe ornamenty na płytki do łazienki lub do kuchni. chcesz oryginalnie ozdobić z płytki w łazience lub w kuchni? znudziły ci się dotychczasowe dekoracje lub po prostu znudziły ci się płytki? teraz możesz to zmienić w bardzo szybki i prosty sposób. Zastosuj nasze winylowe naklejki na płytki i odmień w szybki i prosty sposób kafelki w twojej kuchni lub w łazience. Naklejki na kafelki przedstawiają ornamentowe wzory na kafelki w wielu różnych kolorach. Możesz dowolnie spersonalizować rozmiar naklejki tak aby dopasować naklejki na kafelki do rozmiaru twoich płytek. wodoodporne naklejki na płytki łazienkowe są łatwe w aplikacji oraz łatwe w czyszczeniu. Naklejki na płytki kuchenne nie pozostawiają śladów kleju po ich ewentualnym odklejeniu. Sprawdź nasze niezwykłe geometryczne naklejki na kafelki.

TenStickers. Naklejka na kafelki Kolorowe ornamenty na płytki. Naklejki na kafelki w ornamentowym i geometrycznym stylu w wielu różnych kolorach oraz w rozmiarze wybranym przez ciebie.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 3 cm x 3 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Informacja o Naklejka na kafelki Kolorowe ornamenty na płytki

Numer referencyjny: A16002

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!