Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na kafelki Kolorowe ornamenty na płytki

TenStickers. Naklejka na kafelki Kolorowe ornamenty na płytki. Naklejki na kafelki w ornamentowym i geometrycznym stylu w wielu różnych kolorach oraz w rozmiarze wybranym przez ciebie.

Naklejka kolorowe ornamenty na płytki do łazienki lub do kuchni. chcesz oryginalnie ozdobić z płytki w łazience lub w kuchni? znudziły ci się dotychczasowe dekoracje lub po prostu znudziły ci się płytki? teraz możesz to zmienić w bardzo szybki i prosty sposób. Zastosuj nasze winylowe naklejki na płytki i odmień w szybki i prosty sposób kafelki w twojej kuchni lub w łazience. Naklejki na kafelki przedstawiają ornamentowe wzory na kafelki w wielu różnych kolorach. Możesz dowolnie spersonalizować rozmiar naklejki tak aby dopasować naklejki na kafelki do rozmiaru twoich płytek. wodoodporne naklejki na płytki łazienkowe są łatwe w aplikacji oraz łatwe w czyszczeniu. Naklejki na płytki kuchenne nie pozostawiają śladów kleju po ich ewentualnym odklejeniu. Sprawdź nasze niezwykłe geometryczne naklejki na kafelki.

TenStickers. Naklejka na kafelki Kolorowe ornamenty na płytki. Naklejki na kafelki w ornamentowym i geometrycznym stylu w wielu różnych kolorach oraz w rozmiarze wybranym przez ciebie.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 3 cm x 3 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Informacja o Naklejka na kafelki Kolorowe ornamenty na płytki

Numer referencyjny: A16002

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!