Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka oznakowanie toalety

TenStickers. Naklejka oznakowanie toalety. Naklejka przeznaczona do oznaczenia łazienki. Klasyczny obrazek przedstawiający symbole kobiety i mężczyzny z napisem WC.
TenStickers. Naklejka oznakowanie toalety. Naklejka przeznaczona do oznaczenia łazienki. Klasyczny obrazek przedstawiający symbole kobiety i mężczyzny z napisem WC.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Naklejka przedstawiająca znak informacyjny WC. Idealnie sprawdzi się jako ozdoba, która jednocześnie poinformuje gości i klientów, gdzie znajduje się toaleta.

Naklejka dekoracyjna idealnie sprawdzi się w biurze, restauracji, kawiarni czy barze, lub w każdym innym miejscu, gdzie potrzebna jest czytelna informacja. Naklejka świetnie sprawdzi się na ścianie, drzwiach oraz szybie.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!