Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka oznakowanie toalety

Zniżka 12%
TenStickers. Naklejka oznakowanie toalety. Naklejka przeznaczona do oznaczenia łazienki. Klasyczny obrazek przedstawiający symbole kobiety i mężczyzny z napisem WC.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Naklejka przedstawiająca znak informacyjny WC. Idealnie sprawdzi się jako ozdoba, która jednocześnie poinformuje gości i klientów, gdzie znajduje się toaleta.

Naklejka dekoracyjna idealnie sprawdzi się w biurze, restauracji, kawiarni czy barze, lub w każdym innym miejscu, gdzie potrzebna jest czytelna informacja. Naklejka świetnie sprawdzi się na ścianie, drzwiach oraz szybie.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl

...

Informacja o Naklejka oznakowanie toalety

Naklejki ścienne Halloween

Cukierek albo psikus? Naklejki ścienne nawiązujące do święta Halloween do Twojego domu lub miejsca pracy.