Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka personalizowana na drzwi z Twoim imieniem

Spersonalizowane
TenStickers. Naklejka personalizowana na drzwi z Twoim imieniem. Naklejka na drzwi, która może mieć Twoje imię! Wystarczy, że podczas dokonywania kupna, wpiszesz w pole "Uwagi" tekst jaki chciałbyś otrzymać na naklejce.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Spersonalizuj
Elegancka naklejka, którą możesz spersonalizować dowolnie wybranym tekstem. Możesz wpisać swoje imię, nazwę pokoju lub co tylko zechcesz!

Wysokiej jakości dekoracja w subtelny sposób nada charakteru każdemu pomieszczeniu, w którym ją umieścisz. Świetnie sprawdzi nie tylko na ścianach, ale także na szybie czy Twoim samochodzie. Zrezygnuj z nudy i w kilka prostych chwil odmień swój dom lub pojazd!

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl

*Aby otrzymać spersonalizowaną wersję naklejki, przy zamówieniu wpisz w polu "Uwagi" wybrany przez Ciebie tekst.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!