Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie

Naklejka pies na pokładzie

TenStickers. Naklejka pies na pokładzie. Dzięki naszej naklejce zakomunikujesz innym kierowcą, że w samochodzie  znajduje się Twój pupil. Idealna naklejka na samochód!

Dzięki naszej naklejce zakomunikujesz innym kierowcą, że w samochodzie znajduje się Twój pupil.

*Jeśli chcesz umieścić naklejkę po wewnętrznej stronie szyby samochodu wybierz orientację odwróconą.

Naklejka na samochód nie pozostawia śladów kleju,ani pęcherzyków powietrza.Została wykonana z winylu,aby zapewnić długotrwałość.Dekoracja jest łatwa w aplikacji i również z łatwością można ją usunąć.Dekoracja jest dostępna w wielu rozmiarach.

TenStickers. Naklejka pies na pokładzie. Dzięki naszej naklejce zakomunikujesz innym kierowcą, że w samochodzie  znajduje się Twój pupil. Idealna naklejka na samochód!

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka pies na pokładzie

Numer referencyjny: A6673

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka pies na pokładzie

Ocena ogólna: 10 / 10

el 07/02/2020 o 08:58 h

Dziekuje, naklejka jest taka jak obiecana

el 16/08/2019 o 13:26 h

Naklejka bardzo estetyczna, świetnie wykonana. Zamówiłam dwie, niestety jedna przykleiła się podczas przesyłki do wewnętrznej strony koperty i pogniotła się. Dobry kontakt ze sprzedającym.

el 31/01/2016 o 09:42 h

Fachowa obsługa i otwartość jeśli chodzi o oryginalne pomysły, na początku podeszłym sceptycznie w związku że kontakt jest tylko meilowy ale jak najbardziej wszystko w porządku polecam!

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!