Opinie 9.9
Login
Naklejki na zamówienie
Naklejki wg. tematu
Naklejki wg. lokalizacji
0

Naklejka rysunek Wieża zegarowa

Naklejka rysunek Wieża zegarowa

Oryginalna naklejka na ścianę przedstawiająca zarys panoramy Londynu z jego najbardziej ikonicznymi budowlami jak Big Ben czy Tower of London. Naklejka spodoba się każdemu anglofilowi i w kilka chwil pozwoli mu przenieść się do kraju ryby z frytkami i królewskiej rodziny. 

Szukasz ciekawego pomysłu na ozdobienie swoich ścian? Wysokiej jakości naklejka to idealny wybór, by w kilka prostych chwil odmienić wnętrza domu.Stylowa naklejka idealnie sprawdzi się w każdym wybranym przez Ciebie pomieszczeniu, bez względu na to, czy chcesz ożywić wygląd sypialni czy przedpokoju.
Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

WISHLIST

Wybierz wymiar (szerokość x wysokość)

Środki niestandardowe

Orientacja

Wybierz kolor

48.75

Naklejki na zamówienie

Inne naklejki które mogą Cię zainteresować

Informacja o Naklejka rysunek Wieża zegarowa

Numer referencyjny: 627

Style naklejek:
Naklejki Wzory
Naklejki Wzory

Format:
Poziomy

Dla kogo:
Dorośli

Ilość osób:
Bez osób