Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie

Naklejka ścienna gimnastyka artystyczna

TenStickers. Naklejka ścienna gimnastyka artystyczna. Pokaż swoją prawdziwą osobowość i to, co lubisz robić, dzięki tej naklejce ściennej z gimnastyczką.

Pokaż swoją prawdziwą osobowość i to, co lubisz robić, dzięki tej naklejce ściennej z gimnastyczką. Możesz wybrać dowolny kolor, który najbardziej będzie pasował do Twoich wnętrz i rozjaśnić powierzchnię swojej ściany. Zastosuj produkt ten w salonie lub sypialni lub także w sali gimnastycznej i wywołaj uśmiech na wielu twarzach. Łatwa w aplikacji z matowym wykończeniem. Co więcej, naklejka sportowa nie tworzy pęcherzyków powietrza ani zmarszczeń na powierzchni. Możesz również wybrać preferowany rozmiar.

TenStickers. Naklejka ścienna gimnastyka artystyczna. Pokaż swoją prawdziwą osobowość i to, co lubisz robić, dzięki tej naklejce ściennej z gimnastyczką.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka ścienna gimnastyka artystyczna

Numer referencyjny: A17444

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka ścienna gimnastyka artystyczna

Ocena ogólna: 10 / 10

el 02/01/2021 o 10:31 h

Naklejka bardzo ładnie prezentuje się na ścianie. Jest wykonana bardzo starannie i bardzo łatwo i precyzyjnie można ją przykleić na ścianę. Proces produkcji trochę trwa, tu należy uzbroić się w cierpliwość. Efekt jest jednak warty tego czekania, a uśmiech na twarzy dziecka po prostu bezcenny.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!