Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka Mapa świata linie papilarne

TenStickers. Naklejka Mapa świata linie papilarne. Naklejka mapa świata linie papilarne do salonu niezwykły pomysł do ozdoby na ścianę w każdym pomieszczeniu. Sprawdź nasze naklejki do salonu.

Naklejka mapa świata do dekoracji ścian w salonie lub w każdym innym pomieszczeniu w twoim domu. Jeśli chcesz oryginalnie ozdobić ściany w twoim domu sprawdź katalog naszych naklejek na ścianę i odmień ściany w twoim domu. Ta naklejka mapa ścienna przedstawia wzór w postaci linii papilarnych odzwierciedlonych na wzorze naklejki. Winylowa mapa świata na ścianę to idealny pomysł aby ożywić wnętrze twojego domu. Naklejka linie papilarne w formie mapy świata oryginalny pomysł na dekoracje ścian w salonie. Sprawdź naklejki na ścianę do salonu i wybierz coś z pośród tysiąca wzorów dostępnych na naszej stronie internetowej. Naklejki ścienne do salonu są łatwe w aplikacji i nie powodują pęcherzyków powietrza. Naklejki do salonu są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach.


TenStickers. Naklejka Mapa świata linie papilarne. Naklejka mapa świata linie papilarne do salonu niezwykły pomysł do ozdoby na ścianę w każdym pomieszczeniu. Sprawdź nasze naklejki do salonu.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka Mapa świata linie papilarne

Numer referencyjny: A15905

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka Mapa świata linie papilarne

Ocena ogólna: 6 / 10

el 31/01/2020 o 14:48 h

Produkt super, tak jak w opisie i zdjęciach, tylko 9 dni czekania na przesyłkę to trochę za długo.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!