Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę sylwetka Skoczek narciarski z imieniem

Spersonalizowane
TenStickers. Naklejka na ścianę sylwetka Skoczek narciarski z imieniem. Naklejki na ścianę dla dzieci to oryginalny pomysł na dekorację! Zamów spersonalizowane naklejki z motywem skoczka narciarskiego z Twoim imieniem.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Spersonalizuj
Marzysz o oryginalnej dekoracji ściennej dla dzieci? Naklejki na ścianę dla dzieci to oryginalny pomysł, aby udekorować pokój dziecięcy! Naklejki na ścianę do pokoju dziecka w oryginalnych wzorach są dostępne w naszym sklepie! Naklejka ze skoczkiem narciarskim to jeden z naszych licznych projektów. Nalepka a zarazem ilustracja skoczka narciarskiego przedstawia sportowca na nartach w powietrzu. Za skoczkiem sypie się śnieg w postaci kółek na ilustracji. Możemy wykonać naklejki na zamówienie z Twoim imieniem. Naklejki dekoracyjne z motywem skoki narciarskie to również świetny pomysł, aby pamiętać o wspaniałym skoczku jakim jest Kamil Stoch i uczyć dzieci zamiłowania do sportu. Nasze naklejki są nieszkodliwe dla otoczenia oraz łatwe w aplikacji czy też w usunięciu. Nie pozostawiają śladów na ścianie.

Informacja o Naklejka na ścianę sylwetka Skoczek narciarski z imieniem

Numer referencyjny: A14244

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!