Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka na bagaż Słynne miejsca na walizkę

TenStickers. Naklejka na bagaż Słynne miejsca na walizkę. Odlotowe naklejki na walizki jaki naklejki przedstawiające znane miejsca. Spraw, że Twoja walizka będzie wyróżniać się z tłumu.

Zastanawiasz się jak ozdobić walizkę lub jak oznaczyć bagaż do samolotu? Sprawdź nasze odlotowe naklejki na walzikę! Jeśli nie wiesz, gdzie kupić naklejki na walizkę to nasz sklep, czyli TenStickers, jest idealnym miejscem na zakup wszelkiego rodzaju naklejek. Jeśli kochasz podróże to naklejki na walizki z pewnością jest to coś co Ci się spodoba i sprawi, że Twoja walizka stanie się jedyna w swoim rodzaju i łatwo wyróżniająca się pośród innych walizek, np. na lotnisku. Jeśli wciąż zastanawiasz się jak oznaczyć walizkę do samolotu - spójrz wyżej i zobacz naklejki ze znanymi miejscami na walizkę. Jest to zestaw naklejek na walizkę. Nasze oryginalne naklejki na bagaż są wykonane z trwałego winylu i nadają się na każdą płaską powierzchnię.

TenStickers. Naklejka na bagaż Słynne miejsca na walizkę. Odlotowe naklejki na walizki jaki naklejki przedstawiające znane miejsca. Spraw, że Twoja walizka będzie wyróżniać się z tłumu.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka na bagaż Słynne miejsca na walizkę

Numer referencyjny: A15504

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka na bagaż Słynne miejsca na walizkę

Ocena ogólna: 10 / 10

el 06/09/2019 o 19:23 h

Jestem niesamowicie zadowolona z jakości naklejek oraz serwisu jaki oferuje TenStickers. Wszystko poszło bardzo sprawnie i mogłam liczyć na pomoc asystentki w każdym momencie. A nalepki prezentowały się tak. :) Polecam stronę jak i produkty TenStickers.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!