Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka z rysunkiem Zwierzęta morskie na kafelki

TenStickers. Naklejka z rysunkiem Zwierzęta morskie na kafelki. Nie wiesz jak udekorować łazienkę? Sprawdź nasze naklejki na kafelki ze zwierzętami morskimi. Naklejki zwierzęta morskie na płytki.

 

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Naklejki na kafelki z fauną morską do łazienki i nie tylko. Szukasz oryginalnej dekoracji do domu? Nasze naklejki zwierzęta morskie to też świetny pomysł na dekorację łazienki lub pokoju dziecka! Jednocześnie, możesz komuś sprawić wspaniały prezent, darując naklejki na płytki łazienkowe. Powyższa naklejka na kafelki przedstawia różne kolorowe zwierzęta mórz i oceanów, takie jak ryby, koniki morskie czy rozgwiazdy w postaci rysunków. Jest to zestaw naklejek ze zwierzętami morskimi. Jest to wspaniała dekoracja w formie naklejki z rybami. Nasze naklejki na kafelki do łazienki są produkowane z wysokiej jakości winylu i są proste w aplikacji. Naklejki do łazienki nie powodują bąbelków powietrza ani nie pozostawiają śladów kleju po usunięciu. Są dostępne w wielu rozmiarach i są wodoodporne.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!