Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka słoneczny zegar

Out of stock
TenStickers. Naklejka słoneczny zegar. Naklejka dekoracyjna w postaci zegara na ścianę w postaci słońca. Idealna dekoracja do pokoju dziecięcego.

Naklejka dekoracyjna w postaci zegara na ścianę w postaci słońca. Idealna dekoracja do pokoju dziecięcego. Dodaj wnętrzom odrobinę słonecznego, a zarazem praktycznego akcentu.

Naklejka zawiera mechanizm zegara (opcjonalny) o średnicy Ø23 cm, średnica mechanizmu zegara Ø8,5cm Długość wskazówki godzinowej: 9,3cm Długość wskazówki minutowej: 13,2cm Długość wskazówki sekundowej: 9cm. Naklejki są łatwe w aplikacji.

Naklejka na ścianę nie pozostawia śladów kleju ani pęcherzyków powietrza.Została wykonana z winylu,aby zapewnić długotrwałość.Ilustracja jest łatwa w aplikacji i również z łatwością można ją usunąć.Jest dostępna w wielu rozmiarach.

TenStickers. Naklejka słoneczny zegar. Naklejka dekoracyjna w postaci zegara na ścianę w postaci słońca. Idealna dekoracja do pokoju dziecięcego.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka słoneczny zegar

Numer referencyjny: A6369

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!