Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka świąteczne postacie

TenStickers. Naklejka świąteczne postacie. Naklejka świąteczna prezentująca Świętego Mikołaja wraz z efami, bałwanem i dzwonkiem.
TenStickers. Naklejka świąteczne postacie. Naklejka świąteczna prezentująca Świętego Mikołaja wraz z efami, bałwanem i dzwonkiem.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejka świąteczna prezentująca Świętego Mikołaja wraz z efami, bałwanem i dzwonkiem. Przygotuj w elegancki sposób swój dom na święta. Wprowadż świąteczną atmosferę do swojego mieszkania.Dekoracja idealnie sprawdzi się jako ozdoba w każdym domu , w szczególności w pokoju dziecięcym.Również doskonale będzie się prezentować na witrynie sklepowej.Jeśli potrzebujesz naklejki do aplikacji na okno skontaktuj się z nami info@tenstickers.plNaklejka na ścianę nie pozostawia śladów kleju,ani pęcherzyków powietrza. Jest łatwa w aplikacji i również z łatwością można ją usunąć. Została wykonana z winylu,aby zapewnić długotrwałość. Jest dostępna w wielu rozmiarach.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!