Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka tablica kredowa dom dla ptaków

TenStickers. Naklejka tablica kredowa dom dla ptaków. Naklejka na ścianę przedstawiająca czarną tablicę w kształcie domu, na którym odpoczywa ptak. Oryginalny pomysł na dekorację pokoju dziecięcego.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Fantastyczna naklejka na ścianę dla dzieci, która jednocześnie jest tablicą kredową. Dzięki takiej wspaniałej naklejce w pokoju, każde dziecko rozwinie swoja wyobraźnię i kreatywność. Naklejka - tablica kredowa w kształcie domku dla ptaków, będzie nie tylko ozdobą pokoju, ale też praktyczną tablicą, na której Twoje dziecko może się uczyć pisać czy liczyć. Zamiast malować ścianę farbą tablicową, kup naszą naklejkę w jakimś fantazyjnym kształcie.

Nasze naklejki na ścianę są bardzo łatwe w aplikacji na każdą gładka powierzchnię oraz są dostępne w kilku rozmiarach. Dodatkowo, nie pozostawiają śladów kleju oraz nie mają bąbelków powietrza. NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!