Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka tablica kredowa drzewo

TenStickers. Naklejka tablica kredowa drzewo. Naklejka na ścianę dla dzieci - tablica kredowa w formie drzewa to idealny pomysł na ozdobienie pokoju dziecka!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Unikalna tablica kredowa w formie ozdobnej naklejki ściennej, którą z łatwością udekorujesz wszystkie wybrane powierzchnie. Dekoracja w kształcie drzewa świetnie sprawdzi się w pokoju dziecka, urozmaicając jego zabawę i pobudzając fantazję.

Naklejka pełni funkcję nie tylko ozdoby, ale też praktycznego notatnika, który świetnie sprawdzi się w domowej przestrzeni. Możesz umieścić na niej listę zakupów, rzeczy do zrobienia lub zostawić miłą wiadomość dla pozostałych domowników.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka tablica kredowa drzewo

Ocena ogólna: 10 / 10

el 01/12/2016 o 09:38 h

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!