Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka biała tablica pięciolinia

TenStickers. Naklejka biała tablica pięciolinia. Naklejka dekoracyjna na ścianę w formie pięciolinii, na której możesz zanotować swoje ulubione melodie.

Bardzo kreatywna naklejka na ścianę, która jednocześnie stanowi tablicę po której można pisać markerami i zapisywać swoje ulubione melodie, czy pomysły na Twoje najnowsze kompozycje. Jeżeli jesteś muzykiem, to koniecznie zainwestuj w taką tablicę, a już żadne pomysły nie umkną z Twojej głowy, ponieważ będzie mógł je zapisać w dowolnym momencie. Umieść taką tablicę w dowolnym miejscu Twojego mieszkania, na jakiejkolwiek, gładkiej powierzchni. 
* Do naklejki jest dołączony market GRATIS

Naklejka na ścianę, którą można przykleić na każdą, gładką powierzchnię w domu czy w biurze. Podczas naklejania nie powstają żadne pęcherzyki powietrza pod powierzchnią naklejki ani ślady kleju na ścianie.

TenStickers. Naklejka biała tablica pięciolinia. Naklejka dekoracyjna na ścianę w formie pięciolinii, na której możesz zanotować swoje ulubione melodie.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!