Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie

Naklejka biała tablica tablet Ipad

TenStickers. Naklejka biała tablica tablet Ipad. Idealna naklejka dekoracyjna imitująca i-pada dla wszystkich fanów tabletów. Przydatna dekoracja do Twojego pokoju lub biura!

Przedstawiamy Państwu fantastyczną naklejkę na ścianę w kształcie Ipada. Nasza naklejka na ścianę jest jednocześnie tablicą do pisania, dzięki czemu fantastycznie sprawdzi się w domu: w kuchni czy w korytarzu oraz w firmie. Dzięki takiej tablicy, już nigdy nie zapomnisz co miałeś kupić lub będziesz mieć zawsze pod ręką przestrzeń do zapisywania Twoich nowych pomysłów. Taka tablica do pisania zdecydowanie rozwinie Twoją kreatywność!
*Do każdej naklejki - tablicy dodajemy marker GRATIS 

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i są bardzo łatwe w aplikacji na wszystkie gładkie powierzchnie.TenStickers. Naklejka biała tablica tablet Ipad. Idealna naklejka dekoracyjna imitująca i-pada dla wszystkich fanów tabletów. Przydatna dekoracja do Twojego pokoju lub biura!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!