Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka w stylu Ferrari z Twoim imieniem

Spersonalizowane
TenStickers. Naklejka w stylu Ferrari z Twoim imieniem. Naklejka na samochód w stylu Ferrari, w której, możesz umieścić Swoje imię lub inną nazwę która Ci się podoba (słowo do 10 znaków).

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Spersonalizuj
Fantastyczna naklejka na samochód w stylu logo Ferrari! Jeżeli jesteś miłośnikiem samochodowym i chciałbyś okleić swój samochód w jakiś oryginalny sposób to koniecznie zamów naszą naklejkę z własnym imieniem! Nasi projektanci dopasują Twoje imię tak, aby wyglądało jak logo Ferrari! Będziesz się mógł pochwalić takim wzorem gdziekolwiek będziesz chciał ponieważ nasza naklejkę możesz przykleić na wszystkie, gładkie powierzchnie! 

Możesz umieścić Swoje imię lub inną nazwę która Ci się podoba (słowo do 10 znaków). Wystarczy, że podczas wpisywania danych do zamówienia, w polu "Uwagi dotyczące zamówienia" wpiszesz słowo, które ma pojawić się na naklejce. Dobierz kolor i rozmiar naklejki na samochód, który najbardziej będzie Ci odpowiadał. 

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka w stylu Ferrari z Twoim imieniem

Ocena ogólna: 10 / 10

el 06/10/2018 o 17:23 h

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!