Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka wesołe leśne zwierzęta

TenStickers. Naklejka wesołe leśne zwierzęta. Naklejka z leśnymi zwierzętami do sypialni dzieci. Ten produkt ma bardzo kolorowy i atrakcyjny design, który pokochają dzieci.
TenStickers. Naklejka wesołe leśne zwierzęta. Naklejka z leśnymi zwierzętami do sypialni dzieci. Ten produkt ma bardzo kolorowy i atrakcyjny design, który pokochają dzieci.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Naklejka ścienna z drzewem i zwierzętami. Produkt ten jest czymś, co Twoje dziecko pokocha w pokoju, ponieważ dzieci zawsze lubią zwierzęta i bawić się z nimi. Produkt ten został wykonany w taki sposób,że zwierzęta znajdują się w zabawnych pozycjach wokół drzewa, a Twoje dziecko z przyjemnością będzie je oglądało i uczyło się o nich. Nasz produkt jest zawsze wysokiej jakości z matowym wykończeniem, a ta naklejka ścienna ze zwierzętami z motywem drzewa dla dzieci nie jest wyjątkiem. Produkt jest łatwy do nałożenia i nie będzie z nim żadnych pęcherzyków powietrza ani zmarszczek na powierzchni. Możesz wybrać preferowany rozmiar.

Informacja o Naklejka wesołe leśne zwierzęta

Numer referencyjny: A17487

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka wesołe leśne zwierzęta

Ocena ogólna: 10 / 10

el 30/05/2020 o 10:01 h

Naklejki przyszły bardzo dobrze zabezpieczone, mają przepiękne nasycone kolory, naklejki łatwo się aplikuje, to zdecydowanie najlepsze jakościowo naklejki jakie kiedykolwiek widziałam w tak korzystnej cenie. Serdecznie polecam!!!

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!