Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka z cytatem Jana Pawła II

TenStickers. Naklejka z cytatem Jana Pawła II. Naklejka na ścianę z cytatem Jana Pawała II. Przepiękne i mądre słowa do umieszczenia na ścianie Twojego salonu, sypialni czy przedpokoju.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Wspaniała naklejka na ścianę z pięknym cytatem naszego ukochanego papieża Jana Pawła II. Jego mądre słowa przekazane za pomocą naklejki, która mówi "Wczoraj do Ciebie nie należy, Jutro niepewna, tylko dziś jest twoje". Jan Paweł II chciał Nam przekazać, że należy cieszyć się dniem dzisiejszym ponieważ nie wiadomo co Bóg zaplanował dla nas na jutro. Mądry przekaz, który watro umieścić na swojej ścianie.

Nasze naklejki na ścianę z napisami są dostępne w różnych rozmiarach i wielu kolorach, dzięki czemu mamy nadzieję spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Oferujemy również naklejki personalizowane, które mogą zostać dostosowane do Państwa oczekiwań. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię. 

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka z cytatem Jana Pawła II

Ocena ogólna: 10 / 10

el 28/10/2019 o 12:01 h

Super jakość! Dobrze zapakowane! Zamówiłem już nie raz i zamówię jeszcze :)

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!