Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka z rysunkiem Kółko i krzyżyk na podłogę

TenStickers. Naklejka z rysunkiem Kółko i krzyżyk na podłogę. Oryginalne naklejki podłogowe jako naklejki gry. Sprawdź nasze ciekawe naklejki na podłogę do pokoju dziecięcego  jak tak gra kółko i krzyżyk.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejki podłogowe to ciekawy pomysł na dekorację tej powierzchni. Sprawdź nasze ciekawe i pomocne naklejki na podłogę tak jak ta naklejka podłogowa kółko i krzyżyk, która przedstawia planszę do gry dla dzieci. Sprawdź dziecku radość i zastosuje te nieszablonowe naklejki do pokoju dziecka. Ta naklejka na podłogę jest dostępna w różnych rozmiarach i może być naklejona na każdej powierzchni płaskiej. Naklejki podłogowe dla dzieci nadają się świetnie jako gry dla dzieci. Gra kółko i krzyżyk do naklejenia na podłogę pozwoli Ci urozmaicić ozdoby do pokoju dziecka lub nastolatka. Nasze naklejki podłogowe do pokoju dziecięcego są wykonane z najwyższej jakości winylu, są wytrzymałe, łatwe w aplikacji i czyszczeniu. Nie pozostawiają też śladów po ewentualnym usunięciu.

Informacja o Naklejka z rysunkiem Kółko i krzyżyk na podłogę

Numer referencyjny: A15256

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!