Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka z imieniem i lwem

Spersonalizowane
TenStickers. Naklejka z imieniem i lwem. Naklejka z tekstem i lwem do sypialni dziecięcej, którą można nakleić w pokoju Twojej pociechy. Zamów dowolny rozmiar, którego potrzebujesz.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Spersonalizuj
Naklejką z personalizowanym tekstem i lwem, która doskonal nadaje się do pokoju dziecięcego. Lew jest zaprojektowany w różowym kolorze z białym tekstem na błękitno-zielonym tle. Ten stonowany i delikatny wygląd jest tym, czego potrzebujesz, aby zmienić wystrój w sypialni swojego dziecka. Ta naklejka z lwem wykonana jest w bardzo wysokiej jakości i nie tworzy pęcherzyków powietrza ani zmarszczek na powierzchni podczas nakładania. Pokochasz tę naklejkę z dzikim zwierzęciem do sypialni dziecka, którą bardzo łatwo można i bez problemów nakleisz na ściane. Co więcej, można ją czyścić lekko zwilżoną ścierką, aby utrzymać ją w idealnym stanie. Dostępna w dowolnym rozmiarze i ze spersonalizowanym imieniem.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!