Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka klocki lego z imieniem lego

Spersonalizowane
TenStickers. Naklejka klocki lego z imieniem lego. Wyjątkowa naklejka na ścianę inspirowana klockami lego, z miejscem na dowolne imię. Wyprzedaż się kończy, zamów taniej teraz!

Dekoracyjne naklejki na ścianę dla dzieci przedstawiająca klocki i ludziki LEGO  i przedstawia wybrane imię dziecka. Jeżeli Twoje dziecko kocha klocki i chcesz sprawić dużo radości to zamów naszą naklejkę! Podczas składania zamówienia w polu Uwagi, wpisz jakie imię dziecka ma zostać umieszczone na naklejce, a nasi projektanci dostosują wzór do twoich potrzeb.

Nasze naklejki na ścianę są wykonane z wysokiej jakości winylu o długiej trwałości materiału i żywych kolorach, które utrzymują się przez długi czas. Gwarantujemy Państwu łatwą aplikację na każdą, gładką powierzchnię bez żadnych śladów kleju czy bąbelków powietrza.

TenStickers. Naklejka klocki lego z imieniem lego. Wyjątkowa naklejka na ścianę inspirowana klockami lego, z miejscem na dowolne imię. Wyprzedaż się kończy, zamów taniej teraz!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Spersonalizuj

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka klocki lego z imieniem lego

Ocena ogólna: 10 / 10

el 09/06/2017 o 09:34 h

Super naklejki. Bardzo dobrze zabezpieczone. Bez problemowe klejenie. Teraz cieszą oko. Mam nadzieję że z czasem klej będzie równie dobrze trzymał co teraz. Polecam

el 18/11/2015 o 08:10 h

Realizacja prawie od ręki i bez najmniejszych zastrzeżeń. Wszystko zgodnie z zamówieniem.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!