Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka z napisami motywacyjna

TenStickers. Naklejka z napisami motywacyjna. Naklejki na ścianę z napisami. Naklejki motywacyjne na ściane do przyklejenia w pokoju nastolatków, salonie czy na każdej gładkiej powierzchni.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Przedstawiamy Państwu wspaniałą, motywacyjną naklejkę na ścianę, która przedstawia napis "Tańcz jakby nikt nie patrzył, śpiewaj jakny nikt nie słuchał, kochaj jakby Cię nikt nigdy nie zranił, żyj jakby niebo było na ziemi". Słowa, która mówią, aby nie przejmować się w życiu, iść cały czas do przodu i czerpać z życia pełnymi garściami. Jeśli brakuje Ci motywacji i potrzebujesz, aby cały czas coś Ci przypominało o tym, aby się nie przejmować to taka naklejka będzie wspaniała dla Ciebie!

Nasze naklejki na ścianę z napisami są dostępne w różnych rozmiarach i wielu kolorach, dzięki czemu mamy nadzieję spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Oferujemy również naklejki personalizowane, które mogą zostać dostosowane do Państwa oczekiwań.

Informacja o Naklejka z napisami motywacyjna

Numer referencyjny: A8288

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!