Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka z napisem Bycie rodziną...

TenStickers. Naklejka z napisem Bycie rodziną.... Naklejka na ścianę z napisami po polsku, mówiący o rodzinie i miłości, którą członkowie rodziny są wzajemnie obdarzani.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Piękna, dekoracyjna naklejka na ścianę przedstawia napis: 'Bycie rodziną oznacza, że jesteś częscią czegoś pięknego. Oznacza, że kochasz i będziesz kochany przez resztę swojego życia'. Wzruszający napis na ścianę, który będzie wywoływał wiele emocji u wszystkich domowników, bo przecież rodzina jest jedną z największych wartości jakie posiadamy w życiu.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w rożnych rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć naklejkę idealną dla siebie. Dodatkowo oferujemy też naklejki personalizowane, które każdy może zaprojektować wg. własnego pomysłu. Naklejki od Tenstickers są bardzo dobrej jakości, nie pozostawiają śladów kleju.

Informacja o Naklejka z napisem Bycie rodziną...

Numer referencyjny: A8326

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!