Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka z napisem Czesław Miłosz

TenStickers. Naklejka z napisem Czesław Miłosz. Naklejka z napisem przedstawiającym wzruszający cytat autorstwa wybitnego polskiego poety, Czesława Miłosza.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Dekoracyjna naklejka na ścianę z napisem przedstawiającym wzruszający cytat autorstwa wybitnego polskiego poety, Czesława Miłosza.  Poeta, prozaik, eseista, historyk literatury, tłumacz, a także dyplomata jest jedną z najwybitniejszych postaci w historii Polski. Napis z jego tekstem będzie wspaniałą ozdobą każdego domu. Możesz umieścić go na ścianie w sypialni, salonie lub przedpokoju.
Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i prawie 50 kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak uciążliwych śladów kleju oraz nieestetycznych bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na info@tenstickers.pl.

Informacja o Naklejka z napisem Czesław Miłosz

Numer referencyjny: A8990

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!