Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka z napisem Posprzątałam W Zeszłym Tygodniu

TenStickers. Naklejka z napisem Posprzątałam W Zeszłym Tygodniu. Zabawna naklejka dekoracyjna na ścianę z napisem, który rozbawi wszystkich domowników oraz ich gości.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejka na ścianę z zabawnym napisem, który rozbawi wszystkich domowników, a przede wszystkim odwiedzających Cię gości. Idealny pomysł na ozdobienie ścian dla każdego, kto nie lubi sprzątać - od teraz zawsze będziesz mieć świetną wymówkę!

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i prawie 50 kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak uciążliwych śladów kleju oraz nieestetycznych bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na info@tenstickers.pl.

Informacja o Naklejka z napisem Posprzątałam W Zeszłym Tygodniu

Numer referencyjny: A8993

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!