Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka z napisem smacznego

TenStickers. Naklejka z napisem smacznego. Naklejka na ścianę z napisami smacznego w różnych językach. idealna naklejka do ozdoby kuchni.
TenStickers. Naklejka z napisem smacznego. Naklejka na ścianę z napisami smacznego w różnych językach. idealna naklejka do ozdoby kuchni.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Dekoracyjna naklejka na ścianę z napisami Smacznego w różnych językach, w tym w języku polskim! Idealna ozdoba do kuchni w każdym domu lub też do wystroju restauracji. Jeżeli chciałbyś zmienić wystrój Twojej kuchni to dzięki naszej naklejce zrobisz to w kilka chwil!
Nasze naklejki na ścianę są wykonane z wysokiej jakości winylu co sprawia, że są bardzo trwałe, a kolory żywe przez długi czas. Zaletą naszych naklejek jest możliwość wybrania odpowiedniego rozmiaru oraz dobrania koloru, który będzie pasował do wnętrza. Dodatkowo, gwarantujemy bardzo łatwą aplikację naklejki na każdą, gładka powierzchnię podczas której nie powstają żadne ślady kleju czy bąbelki powietrza.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!